| Bluza H&M |
2.12.12
25.11.12
Leopard in a pink skirt
W roli głównej występują: Ja
Leopard płaszcz-coat- Pull &Bear,
Spódniczka-skirt- H&M.
Torebka-fake fur bag H&M.
Buty - Suede Boots New Look
Jak to bywa niestety weekend szybko ucieka i już czycha poniedzialek.. cóż taka kolej rzeczy..W każdym razie nie mogę się doczekać środy ,bowiem idę do Teatru w Barbican Centre w Londynie ,na Du Goudron et des Plumes, przepiękny spektakl w formie akrobatycznej,circus ,gra świateł muzyki a scena będzie ruchoma.Mam to szczęście ,ze mogę korzystać z darmowych biletów jako pracownik i to jest Piękne ,a piękne są tez wolne Niedziele,i poranki z kawka,w moim przypadku i chwila relaksu,spacer z ukochanym ,A jak jeszcze zapewnić sobie dobry nastrój? Ponoć naukowcy twierdza ,ze kolorami i ja się podpisuje,wiec nośmy kolory.Ja dziś postawiłam na plisowana spódniczkę w neo różowym kolorze i plaszczyk jak leopardzik .Moda zmienna jest,teraz wchodza w Londynie jednolite kostiumy,jak czarne spodnie to i bluzka w takim kolorze i buty , cóż ja poczekam z taka stylizacja i nadal stawiam na kolory:)Pozdrawiam.
Leopard płaszcz-coat- Pull &Bear,
Spódniczka-skirt- H&M.
Torebka-fake fur bag H&M.
Buty - Suede Boots New Look
| Torebka-H&M |
Jak to bywa niestety weekend szybko ucieka i już czycha poniedzialek.. cóż taka kolej rzeczy..W każdym razie nie mogę się doczekać środy ,bowiem idę do Teatru w Barbican Centre w Londynie ,na Du Goudron et des Plumes, przepiękny spektakl w formie akrobatycznej,circus ,gra świateł muzyki a scena będzie ruchoma.Mam to szczęście ,ze mogę korzystać z darmowych biletów jako pracownik i to jest Piękne ,a piękne są tez wolne Niedziele,i poranki z kawka,w moim przypadku i chwila relaksu,spacer z ukochanym ,A jak jeszcze zapewnić sobie dobry nastrój? Ponoć naukowcy twierdza ,ze kolorami i ja się podpisuje,wiec nośmy kolory.Ja dziś postawiłam na plisowana spódniczkę w neo różowym kolorze i plaszczyk jak leopardzik .Moda zmienna jest,teraz wchodza w Londynie jednolite kostiumy,jak czarne spodnie to i bluzka w takim kolorze i buty , cóż ja poczekam z taka stylizacja i nadal stawiam na kolory:)Pozdrawiam.
Zapraszam na mój blog!
18.11.12
Colour
Niedziela,niedziela ,i prawie po Niedzieli...uwielbiam weekend,choć muszę przyznać ,ze w soboty pracuje i prawie nic z niej nie mam,ale co tam..najlepsze są wieczory.Wczoraj był popcorn,lody karmelowe i dwa dobre filmy.Gorąco polecam film Julia z Tilda Swinton, świetna aktorka,jedna z najlepszych i drugi seans był z Rhys Ifans w filmie Anonymous...i pada pytanie,Czy Wilian Shakespear naprawdę był pisarzem,czy oszustem.Według mnie film na 5 ,bo na początku trochę wszystko zagmatwane,ale w trakcie oglądania zaczynamy łapać co i jak:)))Tak,to było wczoraj ,a dziś?Piękna,jesienna pogoda wręcz idealna na jesienne modne fotki:)..Uwielbiam fiolety oraz ciemne róże i jest to jeden z moich ulubionych kolorów w tym sezonie..i całkiem fajnie wygląda z leopardzią koszula i żakietem w paski,a co wyszło z tej dzisiejszej stylizacji opowiedzą zdjęcia.Zapraszam:))


![]() |
| kapelusik-TK max, żakiet,torebka i spodnie -River Island,koszula oraz buty-New Look,naszyjnik i pasek-Primark |
![]() |
| Anna Piaggi. |
![]() | |||
| Diamante belt&necklace Primark,Jacket&trousers&handbag -River Island,shoes&shirt-New look,Hat-TK max |


![]() | |||||
| NIE MA NIC LEPSZEGO JAK CIEPŁA HERBATKA Z CYTRYNKA:) |
Subskrybuj:
Posty (Atom)


























