2.12.12

Hoodie dress -blouse.


 W roli glownej:                                Hoodie sport dress- H&M
Bluza H&M

 



Witam,dzisiaj będzie sportowo.U nas już jest zimno, choć rano było słonecznie.Musze się przyznać,ze wstałam dziś baaaarrrrdzzzo późno Czułam ,ze dopadło mnie przeziębienie. Myślałam,ze nie będę wstanie dziś zrobić niczego ,ale udało się.Nie dużo ale zawsze coś  Po wszystkim wybrałam się do Chińczyka na banki i 10 minutowy masaż i od razu lepiej się czuje.Nic ,nie o tym chciałam pisać... Bluzę, która mam na sobie kupiłam w H&M,jest bardzo ciepła idealna na zimne dni . Kamizelkę kupiłam rok temu w Primarku ,zawsze chciałam mieć kurtkę jeansowa z barankiem:).Ocieplacz na ręce również w Prirmarku,a buty z TK maxa... Dołączam zdjęcia i do kolejnej Niedzieli:)


            

25.11.12

Leopard in a pink skirt

                                     W roli głównej występują:    Ja
                                          Leopard płaszcz-coat-    Pull &Bear,
                                          Spódniczka-skirt-           H&M.
                                          Torebka-fake fur bag      H&M.
                                          Buty - Suede Boots         New Look





Torebka-H&M




Jak to bywa niestety weekend szybko ucieka i już czycha  poniedzialek.. cóż taka kolej rzeczy..W każdym razie nie mogę się doczekać środy ,bowiem idę do Teatru w Barbican Centre w  Londynie ,na  Du Goudron et des Plumes, przepiękny spektakl w formie akrobatycznej,circus ,gra świateł muzyki a scena będzie ruchoma.Mam to szczęście ,ze mogę korzystać z darmowych biletów jako pracownik i to jest Piękne ,a piękne są tez wolne Niedziele,i poranki z kawka,w moim przypadku i chwila relaksu,spacer z ukochanym ,A jak jeszcze zapewnić sobie dobry  nastrój? Ponoć naukowcy twierdza ,ze kolorami i ja się podpisuje,wiec nośmy kolory.Ja dziś postawiłam na plisowana spódniczkę w neo różowym kolorze i plaszczyk jak leopardzik .Moda zmienna jest,teraz wchodza w Londynie  jednolite kostiumy,jak czarne spodnie to i bluzka w takim kolorze i buty , cóż ja poczekam z taka stylizacja i nadal stawiam na kolory:)Pozdrawiam.










                  Zapraszam na mój blog!

18.11.12

Colour

Niedziela,niedziela ,i prawie po Niedzieli...uwielbiam weekend,choć muszę przyznać ,ze w soboty pracuje i prawie nic z niej nie mam,ale co tam..najlepsze są wieczory.Wczoraj był popcorn,lody karmelowe i dwa dobre filmy.Gorąco  polecam film   Julia   z Tilda Swinton, świetna aktorka,jedna z najlepszych i drugi seans był z Rhys Ifans w filmie Anonymous...i pada pytanie,Czy Wilian Shakespear naprawdę był pisarzem,czy oszustem.Według mnie film na 5 ,bo na początku trochę wszystko zagmatwane,ale w trakcie oglądania zaczynamy łapać co i jak:)))Tak,to było wczoraj ,a dziś?Piękna,jesienna pogoda wręcz idealna na jesienne modne fotki:)..Uwielbiam fiolety oraz ciemne róże i jest to jeden z moich ulubionych kolorów w tym sezonie..i całkiem fajnie wygląda z  leopardzią koszula i żakietem w paski,a co wyszło z tej dzisiejszej stylizacji opowiedzą zdjęcia.Zapraszam:))
kapelusik-TK max,  żakiet,torebka i spodnie -River Island,koszula oraz buty-New Look,naszyjnik i pasek-Primark


Anna Piaggi.

Diamante belt&necklace Primark,Jacket&trousers&handbag -River Island,shoes&shirt-New look,Hat-TK max











 






NIE MA NIC LEPSZEGO JAK CIEPŁA HERBATKA Z CYTRYNKA:)